Dzień Babci i Dziadka

Wyjątkowy czas. Wyjątkowi Goście.Spotkanie pełne wzruszeń i ciepłych uścisków. 22 stycznia przedszkolaki zaprosili swoich Dziadków oraz Babcie na przedstawienie.
Po przemówieniach Pani dyrektor oraz Pana wójta, dzieci zaprezentowały wzruszającą inscenizację.  W jej trakcie wierszami i piosenkami dziękowali za otrzymaną miłość i wsparcie.

Następnie dzieci wręczyły swoim Dziadkom piękne laurki, uczestniczyły we wspólnym poczęstunku oraz zabawie z animatorami.

W imieniu dzieci serdecznie  dziękujemy Wszystkim, którzy sprawili, że to święto było tak piękne i uroczyste
Szczególne podziękowania dla Pana wójta Zbigniewa Moskala za finansowe wsparcie tego wydarzenia.

Poniżej link do galerii Gminy Szczurowa zawierającej dodatkowe zdjęcia z tej uroczystości.