Wojewódzka Inauguracja VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w Szczurowej

26 maja 2015 r na hali sportowej w Szczurowej odbyła się Wojewódzka Inauguracja VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin – Małopolska 2015 pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marszałka Województwa Małopolskiego połączona z „Gminną Olimpiadą Sportową dla dzieci” z terenu Gminy Szczurowa w tym dla dzieci z naszego przedszkola pod patronatem pana Mariana Zalewskiego wójta gminy Szczurowa.

W ramach olimpiady rozegrano:

- Trójbój VIP-ów ( rzut lotkami do tarczy, wbijanie gwoździa oraz strzał z bicza)

oraz następujące konkurencje sportowe i rekreacyjne.
1. „Rzucam jak Gortat”
2. „Dżdżownica”
3. „Rzutem zdobywam punkty”

4. „Gol !!!”

5. „ Strzelnica”

6. „Skaczemy jak kangury”

7. „Tor przeszkód”

8. „Przekładanka”

9. „Kręgle”

10. „Lina”

Organizatorami Olimpiady byli:
URZĄD GMINY SZCZUROWA
GCKCZiS W SZCZUROWEJ
MKS „OLIMPIJCZYK” SZCZUROWA,
UKS „START” W SZCZUROWEJ

Organizatorzy zapewnili dla każdego uczestnika watę cukrową, popcorn, napoje, zabawy na zjeżdżalni.

Zapraszamy do galerii zdjęć!!!