DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Każdy z nas kiedyś był dzieckiem i z niecierpliwością czekał na swoje urodziny, jednak największe podekscytowanie wzbudzał zawsze pierwszy dzień czerwca. Każdego roku o tej porze jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z okazji Dnia Dziecka w ogrodzie Przedszkola Publicznego w Szczurowej brały udział w różnych zabawach. Na placu zabaw odbyły się takie zabawy jak tańce, konkurencje sportowe, zabawy chustą animacyjną, soliści mogli zaprezentować swój talent wokalny. Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia były pyszne kiełbaski z grilla. Na zakończenie królowały pyszne cukierki, które przedszkolaki otrzymały w prezencie od Pani Dyrektor Marty Głąb.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Zarychowi za udostępnienie dmuchanej zjeżdżalni oraz basenu z kolorowymi piłeczkami. Sponsorami kiełbasy byli Lucyna i Tomasz Chabura

Zapraszamy do galerii zdjęć!!!