• Odwiedziło nas: 420897

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W naszym przedszkolu uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”  odbyła się 12.02.2013 roku. Po krótkim powitaniu i złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor Martę Głąb dzieci zaprezentowały część artystyczną, recytowały wiersze i śpiewały  piosenki, odśpiewały gościom sto lat i wręczyły wcześniej wykonane upominki. Na twarzach dziadków malowały się wzruszenie i radość. Dzieci zaprezentowały  też układy taneczne. Następnie goście zasiedli do stołów na kawę, herbatę i ciasta upieczone przez mamy przedszkolaków. Podczas spotkania panowała miła rodzinna atmosfera. W trakcie uroczystości babcie  i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom  i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na  uroczystość przybył  także wójt gminy Pan Marian Zalewski. Szczególne podziękowania kierujemy również pod adresem rodziców zaangażowanych w przygotowanie  uroczystości w przedszkolu.

Zapraszamy do galerii zdjęć !!!