Zakończenie roku szkolnego 2015/16

Dnia 23 czerwca 2016 r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom okolicznościowy program zawierający wiersze i piosenki oraz podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola. Pani dyrektor Marta Głąb dziękowała rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, a wychowawcy całusy i miłe słowa. Dyrektor przedszkola, dzieciom, kończącym edukację przedszkolną życzyła wielu sukcesów szkolnych, a dzieciom, które we wrześniu powrócą do przedszkola, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć!!!